HEMEN ARA

REZERVASYON

YOL TARİFİ

YİYECEK & İÇECEK

SADECE SİZE ÖZEL LEZZET MUTFAĞI

RESTAURANT

Geniş ve ferah restorana sahip otelimiz, eşsiz bir alakart menü deneyimi sunuyor. Profesyonel aşçı ve aşçı yardımcıları tarafından hazırlanan alakart menüler, Türk damak tadına uygun olan geleneksel lezzetlerden oluşuyor. Geleneksel tatların yanı sıra farklı lezzetlerle de zenginleştirilen menüler, tatilinizin unutulmaz tatları arasındaki yerini alacak. 

SİZE ÖZEL LEZZETLER

Otelimizdeki yemek saatlerine hafif müzik eşlik ediyor. Ferah bir dekorasyona sahip restorandaki yemek keyfinin dinlendirici bir atmosfer içerisinde geçmesi sağlanıyor. Damak tadına uygun yemek menülerinin yanı sıra, zengin meşrubat servisleriyle de memnun edici bir hizmetin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

SNACK BAR

Havuz başlarında yer verilen snack barlar, otel misafirlerinin her an faydalanabilecekleri alanlar arasında yer alıyor. Atıştırmalık ve içecek ihtiyacınızı karşılayan snack bar konseptine sahip mekanlar, dinlenmek ve sevdiklerinizle sohbet etmek için kullanabileceğiniz açık ve kapalı alanlardan oluşuyor. Otel internetinden yararlanabileceğiniz mekanlar arasındaki snack barlarda deneyimli personel tarafından servis hizmeti veriliyor.

KEYİFLİ DAKİKALAR...

Tatil süreniz boyunca her gün uğrayabileceğiniz snack barlar, çekici ve modern bir dekorasyona sahiptir. Havuz, yeşillik ve dağ manzarasına bakan mekanda kendinizi iyi hissedebilir, günün yorgunluğunu atabilir ve sosyalleşmek için vakit geçirebilirsiniz.

KALİTENİN KONFORUN ADRESİ

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN

Copright Form Termal Hotel & Spa All Rights Reserved.

Rezervasyon
Hemen Rezervasyon Yapın
Sağlıklı günler. Size nasıl yardımcı olabiliriz?