HEMEN ARA

REZERVASYON

YOL TARİFİ

HAKIMIZDA

FORM TERMAL

Form Termal, benzersiz bir tatil lüksünü yaşatmak için Kaz Dağı eteklerinde kurulu 8 bin m2’lik termal otelde misafirlerini ağırlıyor. Yeşillikler içerisinde doğayla dost bir tatil modeli sunan Form Termal, Kaz Dağı manzarasıyla etkileyici bir ortam sunuyor. Deniz, şifalı termal suları, SPA ve masaj imkanlarıyla rüya gibi bir tatili Form Termal tesislerinde ayrıcalıklı olarak yaşayın!

“Lüks ve Konforun Yeni Adresi”

Tuz ve şok odaları, buhar ve masaj salonları, hamam ve termal havuz keyfini yaşatan Form Termal Otel, doğa içerisinde doğal zenginliklerin benzersiz hizmet kalitesiyle sunulduğu oteller arasındaki yerini alıyor. Ailenizle beraber harika bir termal tatil deneyimi için Edremit’in Kaz Dağı manzarasına sahip termali Form Termal ile tatili tam formunda yaşayın!

MİSYONUMUZ

Misafirlere en iyi termal tatil keyfini yaşatacak yenilik ve gelişmelerin öncüsü olmak. Doğa harikası konumuyla ön plana çıkan Form Termal tesislerini tatilciler için yılın her dönemi cazip tatil merkezi haline getirmek.

VİZYONUMUZ

Termal otelcilik alanındaki faaliyetleriyle Türkiye’nin en iyi termal otel unvanına sahip olacak çalışmalara imza atmak. Yenilikçi yaklaşım ve çalışmalarla misafirlerimiz için Form Termal tesislerini sürekli yenilemek.

rahat ve huzur

Form Termal, benzersiz bir tatil lüksünü yaşatmak için Kaz Dağı eteklerinde kurulu 8 bin m2’lik termal otelde misafirlerini ağırlıyor.

Videoyu oynat

''Size Özel Lezzetler''

Geniş ve ferah restorana sahip otelimiz, eşsiz bir alakart menü deneyimi sunuyor. Profesyonel aşçı ve aşçı yardımcıları tarafından hazırlanan alakart menüler, Türk damak tadına uygun olan geleneksel lezzetlerden oluşuyor. Geleneksel tatların yanı sıra farklı lezzetlerle de zenginleştirilen menüler, tatilinizin unutulmaz tatları arasındaki yerini alacak.

Copright Form Termal Hotel & Spa All Rights Reserved.

Rezervasyon
Hemen Rezervasyon Yapın
Sağlıklı günler. Size nasıl yardımcı olabiliriz?