HEMEN ARA

REZERVASYON

YOL TARİFİ

SPA

Geleneksel spa rutinleri, Form Termal’in modern anlayışı ile yeniden doğuyor.Doğal bitki özleri, aromatik kokuları ile zihninizi sakinleştiriyor, iyileştirici etkisi ile yorgun bedeninizi dinlendiriyor, besleyici özelliği ile güzelliğinize güzellik katıyor. Günlük yaşamın yarattığı yorgunluğa ve mutsuzluğa veda edecek, şifalı ellerin anında tesiri ile bedeninizde ve ruhunuzda iyi dinlenmenin keyfini yaşayacaksınız.

“Lüks ve Konforun Yeni Adresi”

Tuz ve şok odaları, buhar ve masaj salonları, hamam ve termal havuz keyfini yaşatan Form Termal Otel, doğa içerisinde doğal zenginliklerin benzersiz hizmet kalitesiyle sunulduğu oteller arasındaki yerini alıyor. Ailenizle beraber harika bir termal tatil deneyimi için Edremit’in Kaz Dağı manzarasına sahip termali Form Termal ile tatili tam formunda yaşayın!

TÜRK HAMAMI

Türk hamamı, çok uzun tarihi bulunan ve sadece yıkanmak amacıyla inşa edilen yerin adı değildir. Sosyal ve kültürel etkinliklere de konu edinmiş Türk hamamı, suyun sağlıklı yaşam amacıyla kullanılması hedefiyle özel dizayn edilen bir arınma mekanı olmuştur. Günümüzde de aynı saik ile kullanılmaya devam edilen Türk hamamı; stresten ve yorgunluktan arınmak için keşfedilmesi gereken yerdir.

Otelimizde bulunan Türk hamamı, tarihi ritüellere uygun bir şekilde dizayn edilirken, günümüzün modern dokusunu yansıtan inceliklere de sahiptir. Kendinizi iyi hissetmek ve yorgunluğunuzu atmak için Türk hamamının tarihten günümüze değin süregelen insan üzerindeki arındırıcı etkisini eşsiz bir şekilde yaşayın!

TERMAL HAVUZ

Termal suların insan sağlığı üzerindeki etkisi bilim adamları tarafından yapılan birçok araştırmayla kanıtlanmıştır. Bu nedenle yılda bir veya birkaç kez termal sudan faydalanmak kaliteli bir yaşam için gereklidir. Çok eski dönemlerden beri sağlıklı yaşamı desteklemek için kullanılagelen termal sular, günümüzde de önemini korumaya devam ediyor.

Ülkemizin termal su bakımından en zengin bölgelerinden birinde kurulan otelimizin 150 m2 büyüklüğündeki termal havuzu misafirlerin hizmetine sunulmuştur. Şehir hayatının stres yaratıcı etkilerinden uzaklaşın, doğayla iç içe bir tatil deneyimi yaşayın, aynı anda da doğal kaynak sularının sunduğu avantajlardan faydalanın!

sauna

Orta Asya’dan dünyanın birçok bölgesine yayılan sauna kültürü, çok eski dönemlere ait bir şifahane olarak kullanılan ve Fin hamamı olarak bilinen odadır. Sauna, stresten arınmak, sorunlardan kurtulmak için sıcak, nemli ve ahşaptan dekore edilen oda içerisinde belli bir süre kalınarak, vücudun toksinlerden arınmasını sağlayıcı etkene sahiptir.

Zayıflamak ve vücuttaki ölü hücrelerden kurtulmak için de kullanımı tercih edilen saunanın sağlık uzmanları tarafından tespit edilen birden fazla faydası bulunuyor. Tatiliniz sırasında saunanın sağladığı faydalardan yararlanmak ve kendinizi daha iyi hissetmek için otelimizin modern sauna odalarını mutlaka kullanmalısınız.

TUZ ODASI

Tuz Odaları, sağlıklı bir yaşam için 1850’li yıllardan beri kullanılan bir uygulamadır. Solunum yollarını açan ve insan vücudundaki ödemi atmayı sağlayan tuz odalarının rahatlatıcı etkileri bulunuyor. Tatilinizi farklı kılmak ve vücudunuzu rahatlatmak için tuz odalarının sunduğu enerjiyi mutlaka keşfetmelisiniz.

BUHAR ODASI

Günün yorgunluğunun atılabileceği en iyi yerlerden birisi, buhar odalarıdır. İnsan vücudundaki kan dolaşımını hızlandırıcı etkiye sahip buhar odaları, gün içerisindeki yoğun faaliyet nedeniyle kaslardaki gerilimi en aza indirir ve toparlanma sağlar. Tatilinizi her gün verimli şekilde geçirmek ve her anın keyfini çıkarmak için gün sonunu buhar odasında dinlenmeye ayırın.

SOK ODASI

Antik Yunan’a kadar giden şok odası uygulamaları; kasları diri tutmak ve vücut yorgunluğunu atmak için uygulanıyor. Hücrelerin yenilenmesini ve deforme olan kas yapısının kendisini toparlanmasını sağlayıcı etkileri bulunan şok odalarını Edremit’in gezilecek noktalarını ziyaret ettikten sonra kullanarak, üzerinizdeki yorgunluktan hemen kurtulabilirsiniz.

Enerjinizi yeniden kazanmak, kas ağrılarından ve yorgunluğundan kurtulmak için şok odaları, çok eski dönemlerden beri kullanılan ve günümüzde de birçok sporcunun tercih ettiği uygulamalar arasındadır. Otelimizdeki misafirlerin kendilerini her an iyi hissedebilmeleri için en iyi terapi modellerinden biri olan şok odaları misafirlerin kullanımına sunuluyor.

MASAJ ODASI

Masaj, beden ve ruh sağlığı için çok eski zamanlardan beri tercih edilen terapi yöntemleri arasında yer alıyor. Otelimizde bulunan uzman masörler tarafından en etkili masaj yöntemleri uygulanarak, misafirlerin kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olunuyor. Kan dolaşımını artıran, kasları gevşeten ve vücuttaki negatif enerjinin atılmasını sağlayıcı masajla harika bir tatil vakti geçirebilirsiniz.

Copright Form Termal Hotel & Spa All Rights Reserved.

Rezervasyon
Hemen Rezervasyon Yapın
Sağlıklı günler. Size nasıl yardımcı olabiliriz?